top of page
Тиск
Світлові явища
Магнітне поле

            Дистанційний курс «Світлові явища» призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також може бути використаний абітурієнтами.

Кожне з занять №1-8 містить теоретичний матеріал та приклади ми по розв’язуванняконкретних типів задач.

          До розроблених занять дистанційного курсу пропонуються тести для самоконтролю, які складаються з дванадцяти тестових завдань різного формату.

         Для визначення рівня навчальних досягнень учнів розроблено контрольний тест. Тестові завдання № 1-12 – це завдання з вибором однієї правильної відповіді, тестове завдання № 13 - 14 – задача з вибором однієї правильної відповіді, тестове завдання № 12 – на встановлення відповідності.

Дистанційний курс включає в себе тему з фізики для 7 кл. «Тиск твердих тіл, рідин та газів», яка є другою частиною теми "Взаємодія тіл" та э логічним продовженням знайомства з поняттям сили та розширює знання про те, від чого залежить результат її дії. Тема викладена в формі дистанційного курсу і може бути використана для самопідготовки учнів, які вже знайомі з поняттям сили та абітурієнтів.

      Курс містить теоретичний матеріал з теми, контрольні запитання для самоперевірки, приклади розв’язання задач, вправи, завдання для самостійних робіт, тести та завдання для контрольної роботи, експериментальні завдання та додатковий матеріал (цікавий матеріал для допитливих, довідковий матеріал, необхідний для постановки експериментів та виконання завдань).

       Для проходження веб-квесту клас необхідно розділити на 5 команд і кожна команда має обирати собі підходящу роль. Всі члени команди мають допомагати один одному.

        У кожній ролі є свої завдання та загальні завдання для всіх ролей, які потрібно будевиконати і подати звіт про виконану роботу у зазначеному в загальних завданнях вигляді.

          Завдання веб-квесту являють собою окремі блоки питань і переліки посилань на джерела в Інтернеті, де можна отримати необхідну інформацію. Питання сформульовані так, щоб при відвідуванні сайту учень був змушений зробити відбір матеріалу, виділивши головне з тієї інформації, яку він знаходить.

     Після завершення роботи над квестом проводиться публічний захист робіт (звіт) у вигляді презентації. З кожної команди будуть виступати по одному учаснику. Основні критерії публічного звіту: розуміння завдання, достовірність використовуваної інформації, творчий підхід (дизайн оформлення звіту квесту і технічне виконання).

bottom of page